Çatı aktarma, çatı tadilatı, çatı onarımı ve çatı kiremit tamiri olarak adlandırılmaktadır. Çatıların yenilenerek ömrünün uzatılması ve dayanıklılığını arttırmak için çatı aktarma işlemleri yapılmaktadır. Atakum çatı aktarma uygulaması için bizlerle iletişime geçebilir, profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Çatı aktarma uygulamasında, su yalıtımı, ısı yalıtımı, yağmur olukları ve izole edilmesi sağlanır. Çatı karkası onarımı ile atakum çatı aktarma hizmetlerimiz uzman kadromuzla uygulanmaktadır.

Çatılar hava koşulları, kullanım süresi ve doğa koşullarından dolayı deformasyon yaşayabilmektedir. Her yıl düzenli çatı tamiratı yaptırmanız ve yıpranan çatı gereçlerini onarmanız enerji kayıplarının önüne geçmekle beraber binanın korunaklılığını da arttırmaktadır.

Çatı aktarma, kiremit çatıların yıpranan ve hasar gören bölümlerini yeniletme ve onarma işlemlerini kapsamaktadır. Dış etkilere maruz kalan kiremitler zamanla hasara uğrar ve olumsuz etkilere neden olur.

Atakum çatı aktarma ile binalarınızın taşıyıcı kısımlarına hasar ulaşmadan çatı tadilatı işlemini yaptırabilirsiniz.

Atakum Çatı Aktarma Uygulaması

  • Çatı aktarma uygulamamız da öncelikle çatıda bulunan kiremitler kontrol edilir.
  • Kırık ve deforme olan kiremitler çıkarılır.
  • Çatının tamamı incelenerek, sağlam olan ve olmayan kiremitler toplanır.
  • Kiremitlerin altında bulunan su yalıtım örtüsü kaldırılır.
  • Çatı mertekleri çakılır ve izolasyon sağlanır.
  • Polyester keçeden üretilen kiremit altı su yalıtım örtüsü serilir.
  • Örtünün üzerine taşıyıcı birimler eklenir, var olan taşıyıcılar güçlendirilir.
  • Çatıda var olan derelerin yalıtımı sağlanır, asma dereler yenisi ile değiştirilir.
  • Baca kenarları ve asansör bölümü izolasyon ile membran uygulaması yapılarak, yıpranan kısımlar onarılır.
  • Oluk kiremitler birleşme yerlerinden çatıya döşenir.

Çatı firması atakum olarak, müşterilerimize en kaliteli malzemeler kullanarak ve en uygun fiyat garantisini sunarak hizmet vermekteyiz. Çatı aktarma izolasyon uygulaması için firmamızdan destek alabilir, çatılarınızın onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Mevcut çatılarınızın eskiyerek, işlevini yerine getiremediği tüm durumlarda firmamız, çatı aktarmaçatı tadilat ve çatı onarım uygulamalarını profesyonelce yapmaktadır. Binanızı dış etkenlerden koruyan çatıların, zarar görmesi kış aylarında kötü hava koşullarından etkilenmenize yaz aylarında ise yüksek ısıya maruz kalmanıza neden olabilmektedir.

Çatı İzolasyon

Mevcut çatınız, kiremit, kumlu membran, ondülin veya herhangi bir kaplama olsa dahi atakum çatı aktarma tüm çatı onarımların da sizlere sorunsuz hizmet sağlamaktadır.

Evlerimizin yazın serin, kışları sıcak olabilmesi için çatılarımızın sağlam ve dayanıklı olması gerekmektedir. Hasar gören kiremitler yağmur sızıntılarına neden olabilir ve çatıya büyük zararlar verebilir.

Çatı onarımı ile enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ayrıca binaların yalıtımlarının yapılması ve tahribi ortadan kaldırmanız için her yıl çatı bakım işlemlerini uygulatmanız önerilmektedir.

Atakum çatı aktarma, tüm işlemlerini özveri ve titizlikle yerine getirmektedir. Çatı aktarma işlemlerimizde hiçbir alana zarar ve hasar vermeden gerçekleştiriyor, sizlere en makul fiyat garantisini sunuyoruz. Çatılarınızı kötü şartlardan korumak ve konforlu bir verim elde etmek için onaran atakum tesisat, çatı temizliği ve çatı yükseltme uygulamalarında da profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Bizlere 7/24 ulaşabilir çatı aktarmaçatı onarımçatı tadilat ve tüm hizmetlerimizden uygun fiyat garantisi ile faydalanabilirsiniz.

No comment

Bir cevap yazın