Tıkanıklık Açma

Atakum tesisat, kırmadan, tesisatınıza zarar vermeden borularınızda meydana gelen tıkanıklık açma işlemini profesyonelce gerçekleştirmektedir. Tıkanıklık açma için bizimle iletişime geçebilir 7/24 servisimizden faydalanabilirsiniz.

 

Kameralı sistemimiz ile ev, ofis, iş yeri, hastane, okul, fabrika ve sanayi dahil tüm yapılarda meydana gelen boru tıkanmalarını kaliteli hizmet ve uzman kadromuzla çözüme ulaştırıyoruz.

 

Dakikalar içerisinde hiçbir alanı kırıp, dökmeden tıkanıklık açma uygulamasını gerçekleştiren Atakum tesisat, geniş hizmet yelpazesi ile sizlere istihdam sağlamaktadır.

Tuvalet Tıkanıklık Açma

Gider borularının kireç ve çeşitli atıkları içerisinde tutması sonucu tıkanma meydana gelebilir. Tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak, kameralı sistemle tıkanıklık açma işlemini profesyonelce tamamlıyoruz.

Suda erimeyen tuvalet kağıtları, ıslak mendiller tuvalet tıkanmasına neden olabilmektedir. Gider borularının iç kısımlarında zamanla kireçlenme de meydana geldiğinden tıkanmaya sebep olabilir.

Kameralı tıkanıklık açma uygulaması ile kırmadan tuvalet tıkanıklık açma işlemini gerçekleştiriyoruz. Gelişmiş robotlarımız sayesinde birkaç dakika içerisinde tıkanık alanları basınçlı şekilde açmaktayız.

Atakum tesisat sizlere kaliteli ve modern hizmetleri ile pimaş, logar, kanal tıkanıklığı, lavabo ve tuvalet tıkanıklığı sorunlarında kaliteli çözüm sunmaktadır.

Robotla Lavabo Açma

Özellikle mutfak lavaboları tıkanmaları ev hanımlarının canını sıkan bir durumdur. Kendi yöntemleri ile tıkanıklığı açmaya çalışan ev hanımları maalesef ki geçici çözümler elde etmektedir. Kesin ve etkili yöntem ise kırıp dökmeden robotla lavabo açma uygulamasıdır.

Tıkanan lavaboyu eviniz kirlenmeden, etrafı kırıp, dökmeden dakikalar içerisinde açan Atakum lavabo açma firması, sürekli tıkanan lavabonunuz neden kaynaklandığını da tespit etmektedir. Gider borularında meydana gelen tıkanıklık, sürekli tekrarlıyorsa kameralı sistemimiz ile sorunun kaynağını öğreniyor ve robot makinelerimiz ile problemi ortadan kaldırıyoruz.

Robotla lavabo açma işlemi, mutfak lavaboları, banyo lavaboları dahil ev, ofis, işyeri, okul, hastane ve tüm yapılarda profesyonelce uygulanmaktadır. Atakum tesisat geniş hizmet yelpazesi ile tüm tesisat sorunlarınıza ideal çözüm sağlamaktadır.

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı son yıllarda fazlasıyla artmış durumdadır. Özellikle yanlış tesisattan dolayı kaynaklanan sorunlarda pimaş tıkanıklığı açma işlemini robot cihazlarla gerçekleştiriyoruz. Hiçbir alanı kırmadan ve dökmeden kamera sistemleri ile tıkanık bölgeyi tespit ediyor ve açma işlemini uyguluyoruz.

Atakum pimaş tıkanıklığı açma uygulaması için bizleri arayabilir, uzman kadromuz ve kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tuvalet tıkanmaları gibi pimaş tıkanıklığı da ıslak mendil ve erimeyen tuvalet kağıtlarından dolayı meydana gelirken, mutfaklarda ise yemek atıkları ve kızartma yağları gibi atık maddeler pimaş tıkanıklığına sebep olabilmektedir. Tıkanan pimaş boruları açma uygulaması için kameralı sistemlerimiz ile hiçbir bölgeyi kırmadan müdahale ediyoruz.

Bina Gider Borusu Tıkanıklık Açma

Tuvalet, banyo, mutfak giderlerinin verdiği sebeplerden dolayı bina gider boruları tıkanmaktadır. Ana gider borusu tıkanan bir binanın, en alt katındaki daireye su basması kaçınılmazdır. Tek sorumlu en alt daire olarak bilinse de aslında tüm dairelerin atıklarından dolayı meydana geldiği bir gerçektir. Atakum bina gider borusu tıkanıklık açma işlemi için bizimle iletişime geçebilir, olumsuz bir mağduriyet yaşamadan tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirmeniz önerilir.

Gider borularında meydana gelen meyil sorunu, atık suyun ve pisliğin gitmesine engel olabilmektedir. Eğim oranı doğru hesaplanmayan gider boruları zamanla tıkanmaya çok müsaittir. Tıkanıklık açma servisi olarak, profesyonel hizmet ve üst düzey ekipmanlarımız ile tıkanık borularınızı açmaktayız.

Rögar Tıkanıklığı Açma

Pis su gider boruları bina ana giderine, ardından da rögara, rögardan da belediye ana gider kanalına dökülmektedir. Mutfak ve tuvalet pis su giderleri yüzünden tıkanan rögar, oldukça zahmetli bir açma işlemidir.

Logar tıkanıklık açma ve rögar tıkanıklık açma işlemleri için Atakum tesisat ideal çözümler, modern ekipmanlar ve deneyimli personelleri ile sizlere kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Ayrıca kanalizasyon tıkanıklığı açma konusunda firmamızdan destek alabilir, ana gider borusu tıkanıklık açma işlemi ile 7/24 bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

No comment

Bir cevap yazın