SU KAÇAĞI TESPİTİ “Termal Kamera”

Duvar içerisinde meydana gelen su kaçağı tespiti için hiçbir alanı kırıp dökmeden, duvara veya fayansa zarar vermeden termal kamara sistemi ile kaçak tespiti ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Mevcut kaçağı termal kamera ile tespit ediyor, nokta atışı yaparak boruların su kaçıran bölümlerine müdahale ediyoruz.

Atakum su kaçağı tespiti konusunda uzun yıllardır hizmet vermekte olan atakum tesisat, son teknoloji cihazların desteğiyle ve kesintisiz hizmeti ile sizlerin yanındadır. Yeni teknoloji ekipmanlarımız ve donanımlı kadromuzla tüm tesisat sorunlarınızda, kırmadan, dökmeden, zarar vermeden tesisat onarım işlemlerini profesyonelce gerçekleştirmekteyiz.

Atakum su tesisat arıza servisi olarak patlayan, hasar gören ve kaçak oluşturan boruların, termal kamera yardımıyla tespitini gerçekleştiriyor, en hızlı onarım çözümünü sağlıyoruz.

Su Kaçağı Belirtileri

Aşağıda belirttiğimiz durumlardan herhangi biriyle karşılaşırsanız hemen Atakum su tesisatı arayabilir, su kaçağı onarım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  • Musluklar kapalı halde iken dahi su sayacınız sürekli dönüyorsa,
  • Su fatura bedeliniz çok yüksek geliyorsa
  • Alt kattaki dairede, tavan sararması şikayeti varsa
  • Banyonuzda bulunan fayans ve seramiklerin arasında bulunan derzler renk değiştiriyorsa
  • Kuru yüzeylerin nemlenmesi yada yüzeyine su çıkmasında
  • Evinizde rutubet yada koku varsa

Toplu yaşam alanlarında meydana gelebilen su sızıntıları, olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Su kaçağı tespitinde hizmet verdiğimiz alanlar, konut, iş yeri, hastane, okul, Sanayi, fabrika ve tüm yaşam alanlarında su kaçağı tespiti uyguluyoruz.

Su kaçağı birçok alanda meydana gelebilmektedir. Temiz su tesisatında, pis su giderinde, kaloriferlerde, kombi sistemlerinde, banyo ekipmanlarında ve mutfaklarda su kaçağı meydana gelebilir. Su boru hattının geçtiği tüm alanları inceleyerek, hangi borudan kaynaklı olduğunu kısa sürede tespit ederek, borunun onarımını gerçekleştiriyoruz.

Atakum tesisat hizmetleri kapsamında, su kaçağı termal kamera desteği ile tespit edilerek, donanımlı personelimiz tarafından hızla onarılmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden 7/24 devam ediyor, tesisat sızıntılarınızı çözüme ulaştırıyoruz.

Su Kaçağının Nedeni Nedir?

  • Paslanmış borular
  • Eskimiş musluklar
  • Hatalı yapılar ve döşemeler
  • Kullanıcı hataları

Su kaçağına sebebiyet veren unsurların başında gelen bu maddeler, daire ve binanın su tesisatına zarar vermektedir. Kullanım ömrü dolan tesisatların birçoğunda su kaçağı meydana gelebilir. Atakum tesisat, su kaçak tespitlerini garantili ve kaliteli çözümler ile gerçekleştiriyor, su sızıntılarını kolayca sonuca ulaştırıyoruz.

Tesisat sorunları arasında en sık problemlerden birisi şüphesiz su kaçağıdır. Tüm yapılara ciddi zararlar veren su baskını meydana getiren su kaçağı artık daha kolay tespit edilmekte ve onarılmaktadır.

Atakum su kaçağı tesisat olarak, karşı karşıya kaldığınız bu olumsuz durumda uzman personelimiz ile acil destek ekibimiz sizlere ulaşıyor, daha büyük sorunlarla karşılaşmadan profesyonel su kaçağı tespitinde ve onarımında bulunuyoruz.

Modern dedektör ve termal kamera teknolojisiyle su kaçağının nereden kaynaklandığını çok kısa sürede tespit eden Atakum su tesisatçısı, rahatlıkla sorunlu bölgeyi tamir etmektedir.

Samsun su kaçağı tespiti için atakum tesisat firmamızı arayabilir, su kaçağı termal kamera hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Su kaçaklarını hiçbir kırma, dökme ve zarar verme işlemi gerçekleştirmeden, termal kamera sistemimizle tespit ediyoruz.

Atakum su sızıntı tespiti için bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Su kaçak bulma konusunda deneyimli personellerimiz sorununuzu çok kısa bir süre içerisinde çözüme ulaştırmakta ve kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Kameralı Su Kaçak Tespiti

Gelişmiş teknolojileri ve ekipmanları kullanan firmamız, Samsun Atakum tesisatçı hizmeti ile makul fiyat garantisini sizlere sunmaktadır. En iyi fiyat garantisi ve su kaçağı arızalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kameralı su kaçak tespiti uygulamamız ile su kaçağı türüne bağlı tüm sorunları akıllı cihazlar ile tespit ederek, duvara yada zemine hiçbir zarar vermeden bölgeyi onarıyoruz. Pimaş borularının içerisini ayrıntılı bir şekilde görmemize olanak sağlayan termal kamera sayesinde, ister duvar olsun ister fayans sıcak su kaçaklarını dahi tespit edebiliyoruz.

Kalorifer ve kombi tesisatları dahil tüm su boru hattına termal kamera su kaçağı tespiti yapabiliyor, tesisatınızda meydana gelen sorunları kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz. Atakum su kaçağı tesisat ve problemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

No comment

Bir cevap yazın