Akustik Su Akışı Tespiti

Akustik su akışı tespiti ile suyun aktığı bölgede meydana gelen tıkanıklığı yada yavaşlamasını tespit ediyoruz. Atakum akustik su akışı tespiti, borularda meydana gelen tıkanıklığı tespit etme de hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır.

Boruların iç hattını kontrol etmeye ve tıkanık, sızıntı meydana getiren alanları tespit etme de akıllı cihazlar desteği ve akustik su akışı tespitini kullanıyoruz. Atakum su tesisat olarak, tıkanık, kaçak ve sızıntı problemlerinizi aynı gün ve hızlı çözüm ile onarıyoruz.

Pimaş gider boruları tıkanmaya en müsait borulardır. Sıklıkla tuvalet ve mutfaktan kaynaklanan boru tıkanmaları, taşmaya yol açabilmektedir. Erken önlem almak ve istenmeyen tesisat sorunlarından kurtulmak için Atakum su tesisatçı firmamızı arayabilirsiniz.

Ev ve iş yerlerinizde meydana gelen tıkanmalar, kötü koku yayılımına sebep olabilmektedir. Özellikle lavabo tıkanmaları gözle görülür mahiyette olduğundan ertelenmeden akustik su akışı tespiti yaptırmanız önerilir.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Kirli su yada temiz su giderlerinde meydana gelen tıkanıklıklar için hızlı ve güvenilir çözümler sunan Atakum tesisat, profesyonel hizmet ve modern cihazlar ile tesisat sorunlarınıza kesin onarım üretmektedir.

Zahmetsizce akustik su akışı tespiti yaparak tıkanıklığın nereden kaynaklandığını keşfediyor, hiçbir alan zarar görmeden gider tıkanıklıklarını açıyoruz. Kısa sürede adresinize intikal eden profesyonel ekibimiz, iç borularda meydana gelen arıza, tıkanıklık ve su akışını yavaşlatan sebepleri akustik dinleme cihazları ile tespit ediyor ve termal kamera ile sorunlu bölgenin kaynağına iniyoruz.

Su kaçak arızası Atakum tesisatçısı olarak garantili ve hızlı şekilde su akışı tespitini gerçekleştiriyoruz. Hiçbir alanı kırmadan, dökmeden, zarar vermeden, sadece akustik dinleme cihazı ile tesisat sorunlarınızı ortadan kaldırıyoruz.

Su kaçağı genellikle duvarda yada tavanda nemli ve ıslak görünüm ile kendini belli etmektedir. Ancak kaçağın nereden geldiği tam olarak bilinmez. Atakum tesisat su kaçağı sorunlarınızda akustik dinleme cihazı ile su akışını ve su kaçağını tespit etmektedir.

Su Kaçağını Akustik Dinleme ile Tespit Etme

Su kaçağını dinleyerek bulmanın en büyük avantajlarından birisi su tesisat borularına ulaşabilmek adına, fayans, parke yada duvarı kırmak zorunda kalmamaktır. Su kaçağı tespiti için kırmadan dökmeden ve zarar vermeden işlemi uygulamak, ardından tadilat işlemine gerek kalmaması en büyük avantajlarından birisidir.

Elektromanyetik olarak çalışan su borularına zarar vermeden, tesisatın problemleri bölgesini bulmak söz konusu akustik dinleme cihazı ile gerçekleşmektedir. Akustik su akışı tespiti, termal kamera tespiti ve kameralı görüntü sistemleri nokta atışı yaparak hasarlı bölgeyi en kısa süre de tespit ediyor ve su kaçağına sebebiyet veren parçayı yenisi ile değiştiriyoruz.

Su Kaçağı Tespit Edilmez Ve Onarılmazsa Ne Olur?

Su kaçağı tespit edilmez se büyük sorunlara yol açabilmektedir. Bunların en başında su faturalarınızın büyük ölçüde artması gelmektedir. Ayrıca kaçak oluşan bölgenin sızıntıya sebep olması ve duvar, tavanlarınızdan damlama meydana getirmesi kaçınılmazdır.

Özellikle alt katta ki dairenin tavanına hasar veren su kaçağı, ihmal edilmemeli ve acilen onarılmalıdır. Size maddi manevi zarar verecek su kaçağı problemleriniz de Atakum akustik su akışı tespiti talebinde bulunabilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına 7 gün 24 saat çalışmalarımızı sürdürüyor, gezici tesisat ekibimiz ile süratli şekilde verdiğiniz adrese gelerek tesisat sorunlarınızı gideriyoruz. Tıkanık boruların açılması ve su sızıntılarına sebep olan bölgenin tamir edilerek onarılması için Atakum su kaçak arızası firmamızı arayabilirsiniz.

No comment

Bir cevap yazın