Komple Tadilat Hizmetleri

Komple tadilat hizmetleri geniş ve kapsamlı çalışmalardır. Ev, ofis ve işyerlerinizi dilediğiniz özgünlükte projelendirerek şık ve estetik yapıya dönüştürebilirsiniz. Bunun için aklınızda olan uygulamaları Atakum tadilat ile paylaşabilir, yenilikçi çözümlerimiz ile hayata geçirebilirsiniz.

Komple tadilat uygulamasın da, tadilat, tamirat, restorasyon, dekorasyon, onarım ve dizayn kaliteli ve profesyonel şekilde yapılmaktadır. Uzman kadromuz ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte tüm tadilat hizmetleriniz de titizlik ve özenle çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Komple Tadilat hizmet süreci nasıl işler, projeniz baştan sona nasıl ilerler, uygulama metotlarımız ve anahtar teslim tadilat işlemlerimiz için Atakum komple tadilat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Proje Aşaması

Tadilat yapılmasını istediğiniz tüm alanlar öncelikle projelendirilir. Planlama ve çözümler geliştirilerek uygulamaya geçilmesi adına kararlar alınır.

Seramik, Fayans İşçiliği

Tüm açık ve kapalı alanlarınızın seramik ve fayans kırılması, sökülmesi ve tamiratı uygulanır. Mutfak, banyo, balkon alanları dahil, tüm mermer, porselen seramik, mozaik ve doğal taşlar sorunsuz şekilde çıkarılır.

Mobilya

Mekânlarınızda bulunan mutfak dolabı, banyo dolabı, ofis dolabı, portmanto, gömme dolap ve ray dolap sistemleri tadilat ve dekorasyon kapsamında yerlerinden sökülür, yenileri ile değiştirilir ve montajı sağlanır.

Elektrik ve Su Tesisatı

Elektrik tesisatı için, gerekli tüm elektrik alanları onarılır, tesisat çekme, yenileme ve tamiri gerçekleştirilir. Su tesisatı için, pimaş boruları, pise ve temiz su giderleri, kalorifer ve kombi tesisatı, sıhhi tesisat, su kaçak tespiti dahil tüm su hattı tesisatları profesyonel şekilde Atakum tesisat garantisi kapsamında onarılır.

Ev, ofis, mağaza, dükkan ve iş yerlerinizin ihtiyacı olan komple tadilat işlemleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel hizmet, kaliteli işçilik uygulamalarımız ile Samsun tadilat sektöründe öncü firma olmakla beraber, müşteri memnuniyetine her şeyden çok önem göstermekteyiz.

Ürün seçimlerinde en kaliteli malzemeleri kullanıyor ve tavsiye ediyoruz. Ayrıca uzman ekibimiz ile tüm tadilat ihtiyaçlarınıza yenilikçi çözümler ve alternatifler geliştirerek mükemmeliyetçi ilkemizi yerine getiriyoruz.

Komple ofis tadilatı, komple ev tadilatı, komple mağaza tadilatı ve komple tadilat genel uygulamalarımız ile bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilmenize olanak sağlıyoruz.

 

Comments are disabled.