Atakum Acil Tesisatçı

Atakum acil tesisatçı, sizlere elektrik tesisatı, ısı tesisatı ve sıhhi tesisat alanında kaliteli hizmet sağlamaktadır. İhtiyacınız olan tesisat işlemlerinde firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilir, deneyimli usta ve personellerimiz aracılığı ile tesisat ve tadilat işlemlerinizi profesyonel şekilde yaptırabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve kaliteli yaklaşımımız ile makul fiyat garantisini sunan atakum tesisat firmamız, sizlere kesintisiz hizmet sağlamaya devam etmektedir. Verdiğimiz hizmetlerin tümün de anahtar teslim ve A’dan Z’ye titizlik göstererek çözüm sağlamaktayız.

Atakum Tesisatçı Hizmetlerimiz

  • Su kaçağı tespiti
  • Tıkanıklık açma
  • Yağmur oluk tamir ve değişimi
  • Çatı aktarma
  • Petek temizleme
  • Sıhhi tesisat tadilatı
  • Tadilat ve dekorasyon

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespitinde son teknoloji ekipmanlar ile kırmadan, dökmeden ve hasar vermeden su kaçaklarını tespit ediyor ve onarıyoruz. Su kaçağı tespitinde termal kamera, akustik dinleme cihazı ve robot makineler yardımı ile banyo, mutfak ve yaşam alanlarınıza hiçbir zarar vermeden sorunlarınıza profesyonel çözüm sağlıyoruz.

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma uygulamasında pimaş borularınız dahil tüm gider borularının termal kamera desteği ile yerini tespit ediyor ve kalıcı, etkili çözüm olarak tıkanıklıkları açıyoruz. Kullanım süresine bağlı olarak yıpranan yada ıslak mendil, erimeyen peçete, yemek artıkları yada atık yağların sebep olduğu tüm tıkanıklıkları profesyonel şekilde açıyoruz.

Yağmur Oluk Tamiri Değişimi

Çatı oluk tamiri ve değişimi konusunda deneyim sahibi ustalarımız ile birlikte yağmur oluk tamiri ve değişimi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Yağmur olukları kötü hava koşullarına ve kullanım süresine göre zarar görebilir ve belirli aralıklarla yenilenmeye ihtiyaç duyarlar. Atakum tesisat yağmur oluk değişimi için sizlere ideal çözümler sunmaktadır.

Çatı Aktarma

Yıpranan ve hasar gören çatılarını kiremitlerini yenileyerek, binanızın zarar görmesini engelliyoruz. Hasarlı kiremit ve su yatağı örtüsü binanızın ıslanmasına ve rutubete neden olabilmektedir. Atakum çatı aktarma firması olarak kaliteli işçiliğimiz ve profesyonel hizmetimizle sizlere istihdam sağlamaktayız.

Petek Temizleme

Kombilerinizin daha uzun ömürlü olması ve mekânlarınızın daha verimli şekilde ısınması için petek temizleme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Hem bütçenize hem de konforunuza destek olan petek temizliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıhhi tesisat tadilatı & Dekorasyon Tadilat

Sıhhi tesisat tadilatı ile çatlak, kırılmış ve hasar gören tüm su borularınızı kaliteli ve dayanıklı borular ile değiştiriyoruz. Tüm alanlarınızın ihtiyacı olan tadilat işlemleri ile dekorasyon ve tadilat sektöründe kaliteli faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

 

Comments are disabled.