Çatı Tamiri ve Çatı Aktarma

Binalara izolasyon yaptırmak çok önemlidir. Dairelerin yazın serin, kış aylarında da sıcak kalması için çatıların düzenli olarak bakım ve onarımının yapılması gereklidir. Çatı tamiri ve çatı aktarma işlemleri bu yüzden son derece titizlilik isteyen çalışmalardır.

Çatılar zamanla kullanım sürenin dolmasından ve doğa koşullarından dolayı tahribe uğrayabilir ve hasar görebilmektedir. İhmal edilen çatı tamiri uygulaması olumsuz sonuçları da beraberinde getirebilir.

Binanın yağmur suyuna maruz kalması içten içe binanın yıpranmasına ve hasar görmesine neden olurken, dairelerde de rutubete sebebiyet verebilir.

Atakum çatı tamiri çatılarınız da meydana gelen kırık, çatlak ve hasar görmüş alanları profesyonel şekilde onarmaya ve tamir etmeye, sizlere kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Yapılarda meydana gelen bu tahrip binanın ömrünü kısaltmakta ve rutubete neden olurken sağlığınıza da zarar vermektedir. Uzun ömürlü kullanım için çatı aktarma atakum tesisatı arayabilir, makul fiyatlar ile çatılarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Atakum Çatı Aktarma Hizmeti

Aşırı rüzgar, sert hava koşulları ve yağışlar çatının uçmasına, kiremitlerinin zarar görmesine ve dolayısıyla yapının bozulmasına neden olabilmektedir. Hava koşullarına karşı dayanıklılığını yitiren çatılar, zamanında ve profesyonel şekilde onarılmaz ise ileride çok daha yüksek maliyetlerle sizleri zor duruma sokabilir.

Çatı tamiri ve çatı aktarma uygulaması için Samsun Atakum tesisat sizlere daima kaliteli işçilik ve kusursuz hizmet sağlamaktadır.

Çatılarınızı ilk günkü gibi sağlam, dayanıklı ve darbelere karşı korunaklı şekilde onaran firmamız, ayrıca yağmur oluk tamiri hizmeti de sağlamaktadır.

Çatı arızaları yaşayan binalar su ile temas ettiğinden, binanın içi rutubet dışı da hasar görebilir. Yüzeyi kırılan ve uçan çatılarda su birikintisi meydana gelir ve oluklarında sökülmesine sebep olur.

Çatı aktarma riskiyle karşılaşmamak için önemli tedbirler almak ve hem bütçenize hem de sağlığınıza katkı sağlamanız gerekir.

Çatı tamiri işleminde ise kırılan kiremitleriniz yenileri ile değiştirilir, yada komple sökülerek çatınız temizlenir ve gerekli uygulama yapılarak yeni kiremitler ile çatı korunaklılığı sağlanır.

Atakum çatı tamir ve çatı aktarma hizmetleri için firmamızla iletişime geçebilir, profesyonel hizmet kalitemizden faydalanabilirsiniz.

Comments are disabled.